KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197351
nr 1619 7351
Olle Qviström
(1934-2023), Sverige
Oljemålning, Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, 61x50 cm
Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:30:20
Olle Qviström
Läs mer om Olle Qviström